NA PREDAJ penzión v Zuberci, 3 podlažia, reštaurácia, 21 lôžok.

Interné ID: 20170829
Ulica: Hlavná
Obec: Zuberec
Okres: Tvrdošín
Kraj: Žilinský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Hotely a penzióny
  • cena dohodou

Popis nehnuteľnosti

V prekrásnej turistickej oblasti Západných Tatier, v centre rýchlo sa rozvíjajúcej obce Zuberec, je na predaj obľúbený penzión s reštauráciou, ktorý je po rekonštrukcií a v celoročnej prevádzke. 

Budova penziónu je 3-podlažná, s jedným podzemným a dvoma nadzemnými podlažiami, s možnosťou nadstavby ďalšieho podlažia. Na celkovej úžitkovej ploche 1376 m2 sa nachádza reštaurácia, bar s kaviarňou, kuchyňa, skladovacie priestory, kotolňa, izby a sociálne zariadenia, chodby, schodisko a nákladný výťah. Objekt je vybavený elektrinou, plynom, vodou z verejného vodovodu, kanalizácia je riešená žumpou, v súvislosti s ďalším rozvojom obce je plánované aj napojenie na verejnú kanalizáciu.

V penzióne sa nachádza  9 izieb s vlastnými sociálnymi zariadeniami, celkom 21 lôžok. Každá izba je priestranná, vybavená TV, WIFI a ponúka pohodlie domáceho prostredia s neopakovateľným výhľadom na hory a okolie.  Kuchyňa je komplet vybavená príslušenstvom, skladovacími priestormi a technickým zázemím. Parkovanie je možné pred penziónom, na priestrannej ploche je min. 24 parkovacích miest, ktoré sú monitorované kamerovým systémom. Vo vstupnej hale penziónu sa nachádza malá kaviareň s barom, kde si môžete vychutnať príjemné posedenie s výhľadom na malebné Roháče. Pre ubytovaných hostí je tu spoločenská miestnosť, s možnosťou využitia aj pre firemné akcie. Pre rozptýlenie je penzión vybavený stolom na biliard, stolný tenis, stolný futbal a k dispozícií je aj detský kútik.

Pre zväčšenie kapacity je možná nadstavba ďalšieho podlažia.

Najmä teraz, v zimných mesiacoch, je penzión vyhľadávaný pre blízkosť lyžiarskych vlekov a turistických zaujímavostí. V blízkom okolí sa nachádzajú lyžiarske vleky Milotín a Janovky a lyžiarske stredisko v srdci Roháčov - Spálená. V lete a mimo sezóny si turisti nájdu množstvo jedinečných možností poznávania, zábavy a relaxu. Nezabudnuteľné zážitky z vysokohorskej turistiky, prechádzky náučnými chodníkmi, zber húb a lesných plodov, oddych v termálnych bazénoch v Oraviciach, kultúrne podujatia v obci a jej okolí od jari do jesene, skanzen v Brestovej, a bohatý program počas celého roka ponúkajú nekonečné možnosti trávenia dovolenky návštevníkom všetkých vekových kategórií. Zaujímavá je aj blízkosť poľských hraníc s obľúbenými trhmi v Novom Targu, Oravský hrad i Oravská priehrada so Slaníckym ostrovom umenia a pod.

Základné informácie: 

plocha pozemku: 1803 m2

úžitková plocha: 1376 m2

počet izieb: 9

parkovacie miesta: 24

 

Ďalšie informácie poskytneme v RK. Neváhajte nás kontaktovať.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
po rekonštrukcii
Úžitková plocha:
1376 m2
Zateplený objekt:
áno
Kúpeľňa:
áno
Počet poschodí:
3
Počet izieb:
9
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
11
Výťah:
áno
Klimatizácia:
nie
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
áno
Voda:
verejný vodovod
Zariadenie:
zariadený
Garáž:
nie
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
žumpa
Internet:
áno - wi-fi
Materiál:
tehla
Zateplený objekt:
áno
Terasa:
áno
Vykurovanie:
vlastné
Pivnica:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Katarína Pleváková

realitný konzultant
  • Slovensky |
  • English |
  • Česky
lrm
Ing. Katarína Pleváková

Radi Vám poradíme

captcha image