NA PRENÁJOM nový moderný dom v krásnom prostredí s terasou, veľkým pozemkom na bývanie aj rekreáciu

Ulica: Habovka
Obec: Habovka
Okres: Tvrdošín
Kraj: Žilinský kraj
Druh: Domy
Typ: Prenájom
Typ domu: Rodinný dom
Typ pozemku: Pozemky - bývanie
  • 900 €/mesiac

Popis nehnuteľnosti

NA PRENÁJOM novostavba - rodinný dom s úžitkovou plochou 155 m2 v nádhernom prostredí v podhorí Západných Tatier obce Habovka. Dom je v tvare písmena L, je rozdelený na dennú a nočnú časť. Dennú časť tvorí vstupná chodba, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, šatník, technická miestnosť a otvorený priestor kuchyňa s obývačkou.  Technická miestnosť má východ k parkovacím miestam. Súčasťou je aj otvorená galéria, ktorá slúži ako pracovňa - čitáreň s pohľadom do záhrady a na prednú časť, kde je prístupová komunikácia. V obývacej časti je výhľad na záhradu cez veľké posuvné okno s terasou. Nočná časť pozostáva z troch izieb (spálňa, detská izba, hosťovská izba) a kúpeľne s WC. V kúpeľni sa nachádza rohová vaňa, pult s dvoma umývadlami a WC. V kúpeľni je veľké okno s výstupom na terasu. Všetky izby sú orientované na záhradu. Denná časť je orientovaná na SV a nočná časť na JZ.

Technické informácie:

Interiér rodinného domu je realizovaný a zariadený vo vidieckom štýle, použité sú prírodné materiály drevo a kameň. V celom objekte sú priznané trámy a drevené stropy. Rodinný dom je vykurovaný podlahovým kúrením, ktorého zdroj tepla je tepelné čerpadlo voda-voda. Kúpeľne majú keramickú podlahu, vo zvyšných miestnostiach sú drevené parkety. Rodinný dom má káblovú televíziu, optické pripojenie na internet, automatickú práčku, sušičku, mikrovlnku, indukčnú platňu a elektrickú rúru. Pri rodinnom dome sú dve parkovacie miesta. Vonku sa nachádza terasa s posedením a prístreškom o veľkosti 25m2. Konštrukcia domu je tehlová s izoláciou z minerálnej vlny.

 

Občianska vybavenosť:

V obci sa nachádza základná škola s materskou školou, lekáreň, rímsko-katolícky kostol, bankomat, pošta, obchody s potravinami, textilom a elektronikou. V obci premáva autobusová doprava. Lokalita je vyhľadávanou rekreačnou oblasťou s termálnymi kúpeľmi Oravice, Bešeňová, Tatralandia, troma zjazdovkami Roháče - Spálená, Zuberec – Janovky a Zuberec – Milotín. V letných mesiacoch sú vyhľadávané lokality Západné Tatry - Roháče, Oravice, Juráňova dolina, Kvačianska dolina. Z obce je možné vyrážať na výlety do stredných vzdialeností (Oravský hrad, Oravské Beskydy – Babia hora, Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Malá Fatra - Vrátna, Pieniny, Poľsko, Oravská priehrada, Liptovská Mara). V obci sa nachádza futbalové ihrisko, multifunkčné ihrisko, prírodné ľadové klzisko, tenisové kurty a basketbalové ihrisko.

Nájom vo výške 900 EUR/mes. zahŕňa aj platby za energie.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
166.5 m2
Úžitková plocha:
155 m2
Plocha pozemku:
920 m2
Zastavaná plocha:
166.6 m2
Podlahová plocha:
155 m2
Počet poschodí:
1
Počet izieb:
4
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
Káblová televízia:
áno
Parkovanie:
áno
Voda:
verejný vodovod
Zariadenie:
zariadený
Inžinierske siete:
áno
Internet:
áno - wi-fi
Materiál:
tehla
Zateplený objekt:
áno
Terasa:
áno
Terasa plocha:
25 m2
Vykurovanie:
vlastné

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Katarína Pleváková

realitný konzultant
  • Slovensky |
  • English |
  • Česky
lrm
Ing. Katarína Pleváková

Radi Vám poradíme

captcha image